30KPA170-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA170-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30KPA170-B
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 170V 288.75V P600
Podatkovni listi: 30KPA170-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30KPA170-B
Številka dela 30KPA170-B Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 170V 288.75V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6693 pcs Podatkovni list 30KPA170-B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 288.75V
Napetost - razčlenitev (min) 179.46V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 30KPA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer P600, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 110.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
30KPA170
30KPA170
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 170V 288.75V P600