30KPA258CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA258CA-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30KPA258CA-B
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 258V 416.4V P600
Podatkovni listi: 30KPA258CA-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30KPA258CA-B
Številka dela 30KPA258CA-B Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 258V 416.4V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4781 pcs Podatkovni list 30KPA258CA-B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 258V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 416.4V
Napetost - razčlenitev (min) 288.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija 30KPA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 72.8A