30KPA78CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA78CA-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30KPA78CA-B
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 78V 129V P600
Podatkovni listi: 30KPA78CA-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30KPA78CA-B
Številka dela 30KPA78CA-B Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 78V 129V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5470 pcs Podatkovni list 30KPA78CA-B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 129V
Napetost - razčlenitev (min) 87.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija 30KPA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 234.9A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
30KPA84
30KPA84
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 84V 146.16V P600
Na zalogi: 7616 pcs
Prenesi: 30KPA84.pdf
RFQ
30KPA78CE3/TR13
30KPA78CE3/TR13
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 78V P600
Na zalogi: 5020 pcs
Prenesi: 30KPA78CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA78C
30KPA78C
Opis: TVS DIODE 78V 135.45V P600
Prenesi: 30KPA78C.pdf
30KPA78CA
30KPA78CA
Opis: TVS DIODE 78V 129V P600