3KP200CA
3KP200CA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 200V 329.2V P600
Na zalogi: 4380 pcs
Prenesi: 3KP200CA.pdf
RFQ
3KP20
3KP20
Opis: TVS DIODE 20V 34.02V P600
Na zalogi: 4643 pcs
Prenesi: 3KP20.pdf
RFQ
3KP200CA-B
3KP200CA-B
Prenesi: 3KP200CA-B.pdf
3KP200-B
3KP200-B
Opis: TVS DIODE 200V 345.66V P600
Prenesi: 3KP200-B.pdf
3KP20-B
3KP20-B
Prenesi: 3KP20-B.pdf
3KP20A-B
3KP20A-B
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V P600
Prenesi: 3KP20A-B.pdf
3KP20A-TP
3KP20A-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V R-6
Prenesi: 3KP20A-TP.pdf
3KP20A
3KP20A
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V P600
Prenesi: 3KP20A.pdf
3KP200A
3KP200A
Prenesi: 3KP200A.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika