3KP220CA-B
3KP220CA-B
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 220V 371.1V P600
Na zalogi: 5985 pcs
Prenesi: 3KP220CA-B.pdf
RFQ
3KP22A
3KP22A
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V P600
Na zalogi: 4152 pcs
Prenesi: 3KP22A.pdf
RFQ
3KP22A-B
3KP22A-B
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V P600
Prenesi: 3KP22A-B.pdf
3KP22C
3KP22C
Opis: TVS DIODE 22V 37.28V P600
Prenesi: 3KP22C.pdf
3KP220-B
3KP220-B
Opis: TVS DIODE 220V 389.66V P600
Prenesi: 3KP220-B.pdf
3KP220CA
3KP220CA
Prenesi: 3KP220CA.pdf
3KP220A-B
3KP220A-B
Prenesi: 3KP220A-B.pdf
3KP22-B
3KP22-B
Prenesi: 3KP22-B.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika