460-15-100-SLD
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
460-15-100-SLD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 460-15-100-SLD
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SEAL LEAK DETECTOR/ 110-120V/
Status RoHs Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 460-15-100-SLD
Številka dela 460-15-100-SLD Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Napetost - oskrba 110 ~ 120VAC Tip Leak Detection
Sklop zaključka Screw Terminal Serija -
Občutljivost 4.7kOhm ~ 100kOhm Vrsta izhoda Relay
Druga imena F10482 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Razdalja - nadzor do senzorja (maks.) - natančen opis Liquid Level Controller Leak Detection DPST-NO (2 Form A) 110 ~ 120VAC DIN Rail
Kontaktna ocena @ Napetost 8A @ 240VAC Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
460-14
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: 3-PHASE VM/ 190-480V/ ADJ VUB
Na zalogi: 879 pcs
Prenesi: 460-14.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: MNTG PAD NYL
Na zalogi: 225730 pcs
Prenesi: 460-180.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED MOUNTING PAD NYLON 5.1MM
Na zalogi: 217393 pcs
Opis: MNTG PAD NYL
Opis: LED MOUNT SPACER
460-15-100-LLS
460-15-100-LLS
Opis: LIQUID LEVEL SENSOR/ 110-120V/
Na zalogi: 980 pcs
Prenesi: 460-15-100-LLS.pdf
Opis: LED MOUNTING PAD NYLON 4.8MM
460-15
Na zalogi: 805 pcs
Opis: LED MOUNTING PAD NYLON 3.0MM
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika