5.0SMDJ12AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ12AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5.0SMDJ12AS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS 5KW 12V 5%UNI DO-214AB TR13
Podatkovni listi: 5.0SMDJ12AS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5.0SMDJ12AS
Številka dela 5.0SMDJ12AS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS 5KW 12V 5%UNI DO-214AB TR13 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 89789 pcs Podatkovni list 5.0SMDJ12AS.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija 5.0SMDJ-S Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 251.3A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5.0SMDJ12A
5.0SMDJ12A
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB