5.0SMDJ14CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5.0SMDJ14CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5.0SMDJ14CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMD
Podatkovni listi: 5.0SMDJ14CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5.0SMDJ14CA
Številka dela 5.0SMDJ14CA Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59559 pcs Podatkovni list 5.0SMDJ14CA.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 15.6V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 14V Napetost - razčlenitev DO-214AB (SMCJ)
Tip Zener Serija 5.0SMDJ
RoHS Status Digi-Reel® Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 5000W (5kW) Power - Peak Pulse 216A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena 5.0SMDJ14CADKR
5.0SMDJ14CADKR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 5.0SMDJ14CA Opis TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMD
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.2V Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali No
Podobni izdelki
5.0SMDJ14A-T7
5.0SMDJ14A-T7
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Na zalogi: 85717 pcs
Prenesi: 5.0SMDJ14A-T7.pdf
RFQ
5.0SMDJ14A-Q
5.0SMDJ14A-Q
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: DIO TVS VWM 14V 5KW UNIDIR SMC A
Na zalogi: 62976 pcs
Prenesi: 5.0SMDJ14A-Q.pdf
RFQ
5.0SMDJ14CA-Q
5.0SMDJ14CA-Q
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: DIO TVS VWM 14V 5KW BIDIR SMC AE
Prenesi: 5.0SMDJ14CA-Q.pdf
5.0SMDJ150A
5.0SMDJ150A
Opis: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Prenesi: 5.0SMDJ150A.pdf
5.0SMDJ14CA-T7
5.0SMDJ14CA-T7
Prenesi: 5.0SMDJ14CA-T7.pdf
Prenesi: 5.0SMDJ150A.pdf
5.0SMDJ14A-QH
5.0SMDJ14A-QH
Prenesi: 5.0SMDJ14A-QH.pdf
5.0SMDJ14CAS
5.0SMDJ14CAS
Opis: TVS 5KW 14V 5%BI DO-214AB TR13 R
Prenesi: 5.0SMDJ14CAS.pdf
5.0SMDJ14CA
5.0SMDJ14CA
Prenesi: 5.0SMDJ14CA.pdf
5.0SMDJ14CA-QH
5.0SMDJ14CA-QH
Prenesi: 5.0SMDJ14CA-QH.pdf
5.0SMDJ14CA
5.0SMDJ14CA
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMD
Prenesi: 5.0SMDJ14CA.pdf
5.0SMDJ14AS
5.0SMDJ14AS
Opis: TVS 5KW 14V 5%UNI DO-214AB TR13
Prenesi: 5.0SMDJ14AS.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika