5E16PT15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5E16PT15.5
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 5A 15.5KVAC
Podatkovni listi: 5E16PT15.5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 256 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5E16PT15.5
Številka dela 5E16PT15.5 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 5A 15.5KVAC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 256 pcs Podatkovni list 5E16PT15.5.pdf
Voltage Rating - AC 15.5kV Velikost / dimenzija 1.563" Dia x 17.500" L (39.69mm x 444.50mm)
Serija POWR-GARD® Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 5A