5KP120C-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5KP120C-B
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 120V 202.65V P600
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5KP120C-B
Številka dela 5KP120C-B Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 120V 202.65V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27060 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 120V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 202.65V
Napetost - razčlenitev (min) 126V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija 5KP
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole