5KP14CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP14CA-HRA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5KP14CA-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 14V 23.2V P600
Podatkovni listi: 5KP14CA-HRA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5KP14CA-HRA
Številka dela 5KP14CA-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 14V 23.2V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7482 pcs Podatkovni list 5KP14CA-HRA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 14V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Napetost - razčlenitev (min) 15.6V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija 5KP-HRA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 219.8A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5KP14CAE3/TR13
5KP14CAE3/TR13
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V P600
Na zalogi: 43952 pcs
Prenesi: 5KP14CAE3/TR13.pdf
RFQ
5KP15
5KP15
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 15V 25.62V P600