5KP15CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP15CA-HRA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5KP15CA-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24.4V P600
Podatkovni listi: 5KP15CA-HRA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5KP15CA-HRA
Številka dela 5KP15CA-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 15V 24.4V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6151 pcs Podatkovni list 5KP15CA-HRA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija 5KP-HRA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 209A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5KP15C
5KP15C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 15V 25.62V P600