5KP16CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP16CA-HRA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5KP16CA-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V P600
Podatkovni listi: 5KP16CA-HRA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5KP16CA-HRA
Številka dela 5KP16CA-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 16V 26V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7651 pcs Podatkovni list 5KP16CA-HRA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija 5KP-HRA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 196.2A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5KP17
5KP17
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 17V 28.98V P600
Na zalogi: 65403 pcs
Prenesi: 5KP17.pdf
RFQ
5KP16CA-HR
5KP16CA-HR
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 16VWM 26VC AXIAL
Na zalogi: 8268 pcs
Prenesi:
RFQ
5KP16C
5KP16C
Opis: TVS DIODE 16V 27.3V P600