5KP6.5A-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP6.5A-HRA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5KP6.5A-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 6.5V 11.2V P600
Podatkovni listi: 5KP6.5A-HRA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5KP6.5A-HRA
Številka dela 5KP6.5A-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 6.5V 11.2V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7146 pcs Podatkovni list 5KP6.5A-HRA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 6.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Napetost - razčlenitev (min) 7.22V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija 5KP-HRA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TA)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 455.4A Zmogljivost @ Pogostost -