ASMD250F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ASMD250F-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASMD250F-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 16V 1.97A 2SMD
Podatkovni listi: 1.ASMD250F-2.pdf2.ASMD250F-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASMD250F-2
Številka dela ASMD250F-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 16V 1.97A 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 190048 pcs Podatkovni list 1.ASMD250F-2.pdf2.ASMD250F-2.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 30s Debelina (maks.) 0.118" (3.00mm)
Velikost / dimenzija 0.343" L x 0.250" W (8.70mm x 6.36mm) Serija PolySwitch®, ASMD
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 85 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 35 mOhms