B1100CCLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
B1100CCLRP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B1100CCLRP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka BATTRAX SLIC SGL NEG 400A DO-214
Podatkovni listi: B1100CCLRP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B1100CCLRP
Številka dela B1100CCLRP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis BATTRAX SLIC SGL NEG 400A DO-214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72378 pcs Podatkovni list B1100CCLRP.pdf
Napetost - vpenjanje Adjustable Tehnologija Mixed Technology
Paket naprave za dobavitelja DO-214AA Serija Battrax®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB (3 Leads), Compak
Druga imena B1100CCLRPTR Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Aplikacije SLIC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B1100LB-13
B1100LB-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Na zalogi: 4611 pcs
Prenesi: B1100LB-13.pdf
RFQ
B1100CC
B1100CC
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: BATTRAX SLIC SGL NEG 400A DO-214