BTA12-800BW3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
BTA12-800BW3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA12-800BW3G
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC 800V 12A TO220AB
Podatkovni listi: 1.BTA12-800BW3G.pdf2.BTA12-800BW3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA12-800BW3G
Številka dela BTA12-800BW3G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 800V 12A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66115 pcs Podatkovni list 1.BTA12-800BW3G.pdf2.BTA12-800BW3G.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.1V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena BTA12-800BW3G-ND
BTA12-800BW3GOS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Standard 800V 12A Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 105A @ 60Hz
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA