BTB08-800BW3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
BTB08-800BW3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTB08-800BW3G
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC 800V 8A TO220AB
Podatkovni listi: 1.BTB08-800BW3G.pdf2.BTB08-800BW3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTB08-800BW3G
Številka dela BTB08-800BW3G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 800V 8A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63369 pcs Podatkovni list 1.BTB08-800BW3G.pdf2.BTB08-800BW3G.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.1V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis TRIAC Standard 800V 8A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 90A @ 60Hz Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single