CCMR.800T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR.800T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCMR.800T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/250VDC
Podatkovni listi: 1.CCMR.800T.pdf2.CCMR.800T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CCMR.800T
Številka dela CCMR.800T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3990 pcs Podatkovni list 1.CCMR.800T.pdf2.CCMR.800T.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 800mA