CG21000L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG21000L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG21000L
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 1000V 10KA THROUGH HOLE
Podatkovni listi: CG21000L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
5250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG21000L
Številka dela CG21000L Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 1000V 10KA THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78529 pcs Podatkovni list CG21000L.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 1000V Toleranca -
Serija CG2 Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Cylinder Druga imena 420-1073
420-1073-ND
CG2-1000L
F2731
Število Poljakov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 1000V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CG204
CG204
Proizvajalci: FLIR
Opis: THICKNESS TESTER/GAUGE
Na zalogi: 514 pcs
Prenesi: CG204.pdf
RFQ
CG21000LSTR
CG21000LSTR
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 1000V 10KA SURFACE MOUNT
Na zalogi: 51903 pcs
Prenesi: CG21000LSTR.pdf
RFQ
CG21000
CG21000
Opis: GDT 1000V 10KA