CG2145LSSNTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG2145LSSNTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG2145LSSNTR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 145V 20KA SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: CG2145LSSNTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG2145LSSNTR
Številka dela CG2145LSSNTR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 145V 20KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63114 pcs Podatkovni list CG2145LSSNTR.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 145V Toleranca -
Serija CG2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Cylinder, Radial SMT Bend Število Poljakov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 145V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Podobni izdelki
CG213U016U3C
CG213U016U3C
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 21000UF 16V SCREW
Na zalogi: 3329 pcs
Prenesi: CG213U016U3C.pdf
RFQ
CG2145
CG2145
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 145V 20KA
Na zalogi: 85319 pcs
Prenesi: CG2145.pdf
RFQ
CG2163X3-C2
CG2163X3-C2
Proizvajalci: CEL (California Eastern Laboratories)
Opis: RF SWITCH 6GHZ 6XSON
Prenesi: CG2163X3-C2.pdf
CG2145LTR
CG2145LTR
Opis: GDT 145V 20KA THROUGH HOLE
Prenesi: CG2145LTR.pdf
CG2145LS
CG2145LS
Opis: GDT 145V 20KA SURFACE MOUNT