CG2250MS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG2250MS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 250V 20KA SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: CG2250MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG2250MS
Številka dela CG2250MS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 250V 20KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76806 pcs Podatkovni list CG2250MS.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 250V Toleranca -
Serija CG2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD Cylinder Square End Število Poljakov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 250V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CG2251U100V4C
CG2251U100V4C
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 2250UF 100V SCREW
Na zalogi: 2632 pcs
Prenesi: CG2251U100V4C.pdf
RFQ
CG2300
CG2300
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 300V 20KA
Na zalogi: 74159 pcs
Prenesi: CG2300.pdf
RFQ
CG2250SN
CG2250SN
Opis: GDT 250V 20KA
Prenesi: CG2250SN.pdf
CG2250LSNTR
CG2250LSNTR
Opis: GDT 250V 20KA THROUGH HOLE