CG2470LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG2470LS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 470V 20KA SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: CG2470LS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG2470LS
Številka dela CG2470LS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 470V 20KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56277 pcs Podatkovni list CG2470LS.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 470V Toleranca -
Serija CG2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Cylinder, Radial SMT Bend Število Poljakov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 470V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Podobni izdelki
CG2470LTR
CG2470LTR
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 470V 20KA THROUGH HOLE