CG5150MS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG5150MS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 150V 5KA SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: CG5150MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG5150MS
Številka dela CG5150MS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 150V 5KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74340 pcs Podatkovni list CG5150MS.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 150V Toleranca -
Serija CG5 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD Cylinder Square End Število Poljakov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 150V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount