CG7470MS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG7470MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG7470MS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 470V 1KA SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: CG7470MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG7470MS
Številka dela CG7470MS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 470V 1KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83705 pcs Podatkovni list CG7470MS.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 470V Toleranca -
Serija CG7 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD Cylinder Square End Druga imena F7404TR
Število Poljakov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 1000A (1kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 470V 1000A (1kA) 2 Pole Surface Mount