CR3100SB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CR3100SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CR3100SB
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka THYRISTOR 275V 100A DO-214
Podatkovni listi: CR3100SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CR3100SB
Številka dela CR3100SB Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis THYRISTOR 275V 100A DO-214 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4544 pcs Podatkovni list CR3100SB.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 5V Stanje napetosti - izklop 275V
Voltage - Breakover 350V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena CR3100SBTR Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 100A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 30pF