D2015L52
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
D2015L52 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D2015L52
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220
Podatkovni listi: 1.D2015L52.pdf2.D2015L52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D2015L52
Številka dela D2015L52 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5795 pcs Podatkovni list 1.D2015L52.pdf2.D2015L52.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.6V @ 9.5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Isolated Tab Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 4µs
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 600V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Tok - Povprečni popravek (Io) 9.5A Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D201J12S205QA
D201J12S205QA
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH ROCKER DPDT 4A 125V
Na zalogi: 28723 pcs
Prenesi: D201J12S205QA.pdf
RFQ
D2015L53
D2015L53
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220
Na zalogi: 4763 pcs
Prenesi: D2015L53.pdf
RFQ
D2015L
D2015L
Prenesi: D2015L.pdf
D201-9
D201-9
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: PLIERS COMBO FLAT NOSE 9.38"
Prenesi: D201-9.pdf
D201J12S215DQA
D201J12S215DQA
Proizvajalci: C&K
Prenesi: D201J12S215DQA.pdf
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: PLIERS COMBO FLAT NOSE 8.69"