DRT-DTH-50-100
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRT-DTH-50-100
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SWITCH REED SPDT 1A 350V
Podatkovni listi: 1.DRT-DTH-50-100.pdf2.DRT-DTH-50-100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DRT-DTH-50-100
Številka dela DRT-DTH-50-100 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SWITCH REED SPDT 1A 350V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5927 pcs Podatkovni list 1.DRT-DTH-50-100.pdf2.DRT-DTH-50-100.pdf
Napetost - stikalo DC 500V Napetost - preklopni AC 350V
Tip Glass Body Sklop zaključka Axial
Velikost - telo 0.210" Dia x 1.500" L (5.33mm x 38.10mm) Serija DRT-DTH
Čas izdaje 8ms Obseg izpusta -
Napajanje - ocenjeno 50W Pakiranje Bulk
Druga imena DRT-DTH 1407 50-100
DRT-DTH 50-100
DRT-DTH 50-100-ND
DRTDTH 50100
delovna temperatura -20°C ~ 125°C
Čas delovanja 5.5ms Operiraj Range 50 ~ 100AT
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - na splošno 3.375" (85.73mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo - natančen opis Glass Body Reed Switch SPDT 50 ~ 100AT Operate Range 50W 1A (AC), 1.5A (DC) 350V Through Hole
Tok - preklapljanje 1A (AC), 1.5A (DC) Trenutni - Carry 2A (DC)
Circuit SPDT Zmogljivost 2pF