DST30100C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DST30100C
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTKY 100V TO220AB
Podatkovni listi: DST30100C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DST30100C
Številka dela DST30100C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis DIODE ARRAY SCHOTKY 100V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109352 pcs Podatkovni list DST30100C.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 750mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena DST30100C-ND
F7429
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 100V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A