FCD060250TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCD060250TP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0603
Podatkovni listi: FCD060250TP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCD060250TP
Številka dela FCD060250TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5135 pcs Podatkovni list FCD060250TP.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W x 0.018" H (1.60mm x 0.80mm x 0.45mm)
Serija FCD Odzivni čas Fast
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.000288
DC hladna upornost 1 Ohms Trenutna ocena 250mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A