FLSR200.XXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FLSR200.XXID
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: FLSR200.XXID.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FLSR200.XXID
Številka dela FLSR200.XXID Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1003 pcs Podatkovni list FLSR200.XXID.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 1.843" Dia x 9.626" L (46.80mm x 244.50mm) Serija POWR-GARD® FLSR_ID
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminals Druga imena FLSR 200ID
FLSR200ID
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 200A