GDB61153Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GDB61153Z
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PWR DISTRIB BLOCK 3POS 115A 600V
Podatkovni listi: GDB61153Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GDB61153Z
Številka dela GDB61153Z Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PWR DISTRIB BLOCK 3POS 115A 600V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2796 pcs Podatkovni list GDB61153Z.pdf
Napetost - ocenjena 600V Tip Power Distribution Block
Serija POWR-BLOKS™ Število Poljakov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Obremenitev stranske žice / velikosti stud - Stranska priključka na pol 6
Vrsta povezave na obremenitev Screw Connection Line Side Wire / Stud Velikost -
Line Side povezave na pol 1 Line Side Connection Type Screw Connection
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 3 Pole Power Distribution Block 115A 600V
Trenutna ocena 115A