GTCA28-750M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA28-750M-R05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCA28-750M-R05
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 75V 20% 5KA THROUGH HOLE
Podatkovni listi: 1.GTCA28-750M-R05.pdf2.GTCA28-750M-R05.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GTCA28-750M-R05
Številka dela GTCA28-750M-R05 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 75V 20% 5KA THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74182 pcs Podatkovni list 1.GTCA28-750M-R05.pdf2.GTCA28-750M-R05.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 75V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Cylinder Druga imena RF1801-000
Število Poljakov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 75V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GTCA28-750M-R05-2
GTCA28-750M-R05-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 75V 20% 5KA THROUGH HOLE