GTCA38-401M-R10-FS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA38-401M-R10-FS2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCA38-401M-R10-FS2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 400V 20% 10KA T/H FAIL SHORT
Podatkovni listi: 1.GTCA38-401M-R10-FS2.pdf2.GTCA38-401M-R10-FS2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTCA38-401M-R10-FS2
Številka dela GTCA38-401M-R10-FS2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 400V 20% 10KA T/H FAIL SHORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77292 pcs Podatkovni list 1.GTCA38-401M-R10-FS2.pdf2.GTCA38-401M-R10-FS2.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 400V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Druga imena RF1368-000
Število Poljakov 3 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short Yes natančen opis Gas Discharge Tube 400V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole