GTCC23-231M-R01-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCC23-231M-R01-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCC23-231M-R01-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 230V 20% 1KA SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: 1.GTCC23-231M-R01-2.pdf2.GTCC23-231M-R01-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTCC23-231M-R01-2
Številka dela GTCC23-231M-R01-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 230V 20% 1KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132679 pcs Podatkovni list 1.GTCC23-231M-R01-2.pdf2.GTCC23-231M-R01-2.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 230V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena GTCC23-231M-R01-2-ND
GTCC23-231M-R01-2TR
RF2140-000
Število Poljakov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 1000A (1kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 230V 1000A (1kA) ±20% 2 Pole Surface Mount