GTCN38-151M-Q10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCN38-151M-Q10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCN38-151M-Q10
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 150V 20% 10KA
Podatkovni listi: GTCN38-151M-Q10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GTCN38-151M-Q10
Številka dela GTCN38-151M-Q10 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 150V 20% 10KA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5305 pcs Podatkovni list GTCN38-151M-Q10.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 150V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Cylinder No Lead, 3 Terminal Število Poljakov 3
Tip montaže User Defined Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 150V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole User Defined