GTCN38-251M-Q10-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCN38-251M-Q10-FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCN38-251M-Q10-FS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 250V 20% 10KA FAIL SHORT
Podatkovni listi: GTCN38-251M-Q10-FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GTCN38-251M-Q10-FS
Številka dela GTCN38-251M-Q10-FS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 250V 20% 10KA FAIL SHORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4785 pcs Podatkovni list GTCN38-251M-Q10-FS.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 250V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Cylinder No Lead, 3 Terminal Število Poljakov 3
Tip montaže User Defined Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short Yes natančen opis Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole User Defined