GTCR36-351M-P05-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR36-351M-P05-FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCR36-351M-P05-FS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 350V 20% 5KA T/H FAIL SHORT
Podatkovni listi: 1.GTCR36-351M-P05-FS.pdf2.GTCR36-351M-P05-FS.pdf3.GTCR36-351M-P05-FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GTCR36-351M-P05-FS
Številka dela GTCR36-351M-P05-FS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 350V 20% 5KA T/H FAIL SHORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - DC Spark (Over) 350V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Radial Cylinder, 3 Lead Število Poljakov 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail Short Yes natančen opis Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Through Hole