GTCR37-201N-P10-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR37-201N-P10-FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCR37-201N-P10-FS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 200V 25% 10KA T/H FAIL SHORT
Podatkovni listi: 1.GTCR37-201N-P10-FS.pdf2.GTCR37-201N-P10-FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GTCR37-201N-P10-FS
Številka dela GTCR37-201N-P10-FS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 200V 25% 10KA T/H FAIL SHORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4987 pcs Podatkovni list 1.GTCR37-201N-P10-FS.pdf2.GTCR37-201N-P10-FS.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 200V Toleranca ±25%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Radial Cylinder, 3 Lead Število Poljakov 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short Yes natančen opis Gas Discharge Tube 200V 10000A (10kA) ±25% 3 Pole Through Hole