GTCS36-231M-R10-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS36-231M-R10-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCS36-231M-R10-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 230V 20% 10KA SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: GTCS36-231M-R10-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTCS36-231M-R10-2
Številka dela GTCS36-231M-R10-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 230V 20% 10KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52444 pcs Podatkovni list GTCS36-231M-R10-2.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 230V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-SMD Cylinder Square End Druga imena GTCS36-231M-R10-2-ND
GTCS36-231M-R10-2TR
RF1843-000
Število Poljakov 3 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Surface Mount