GTCT37-900M-P10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCT37-900M-P10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCT37-900M-P10
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 90V 20% 10KA THROUGH HOLE
Podatkovni listi: 1.GTCT37-900M-P10.pdf2.GTCT37-900M-P10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GTCT37-900M-P10
Številka dela GTCT37-900M-P10 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 90V 20% 10KA THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5567 pcs Podatkovni list 1.GTCT37-900M-P10.pdf2.GTCT37-900M-P10.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 90V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Cylinder, 3 Lead (T-Shape) Število Poljakov 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 90V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole