HE3671A2400
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HE3671A2400
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka RELAY REED SPST 500MA 24V
Podatkovni listi: HE3671A2400.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HE3671A2400
Številka dela HE3671A2400 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis RELAY REED SPST 500MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5430 pcs Podatkovni list HE3671A2400.pdf
Vklopite napetost (maks.) 16 VDC Izklop napetosti (min) 2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 200VDC - Max
Serija HE3600 Čas izdaje 1ms
Pakiranje Tube Druga imena HE589
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 1ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Ocena stika (trenutna) 500mA Kontaktni material -
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.15 kOhms
Moč tuljave - Tok tekočine 11.1mA