IDSR03.2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDSR03.2T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 3.2A 600VAC/VDC
Podatkovni listi: IDSR03.2T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDSR03.2T
Številka dela IDSR03.2T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 3.2A 600VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4055 pcs Podatkovni list IDSR03.2T.pdf
Voltage Rating - DC 600V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Alarm Indicating Druga imena IDSR 3 2/10
IDSR03.2
IDSR3.2
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 3.2A