JLLS070.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS070.V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JLLS070.V
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: JLLS070.V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JLLS070.V
Številka dela JLLS070.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2383 pcs Podatkovni list JLLS070.V.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 1.642" L (20.60mm x 41.70mm) Serija POWR-GARD® JLLS
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena JLLS 70A
JLLS070
JLLS70
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 70A