KLDR.187TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR.187TXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KLDR.187TXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 187MA 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: KLDR.187TXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KLDR.187TXP
Številka dela KLDR.187TXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 187MA 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8177 pcs Podatkovni list KLDR.187TXP.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLDR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm Druga imena F11248
KLDR 3/16A
KLDR.187
KLDR.187TXP-ND
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 187mA