L15S060.TX100
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S060.TX100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L15S060.TX100
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 60A 150VAC/VDC
Podatkovni listi: L15S060.TX100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L15S060.TX100
Številka dela L15S060.TX100 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 60A 150VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2504 pcs Podatkovni list L15S060.TX100.pdf
Voltage Rating - DC 150V Voltage Rating - AC 150V
Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 2.000" L (20.60mm x 50.80mm) Serija POWR-GARD® L15S
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena L15S 60-100
L15S060.TX100LF
L15S060.TX100LF-ND
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 60A