L401E8RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L401E8RP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92
Podatkovni listi: 1.L401E8RP.pdf2.L401E8RP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L401E8RP
Številka dela L401E8RP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144447 pcs Podatkovni list 1.L401E8RP.pdf2.L401E8RP.pdf
Stanje napetosti - izklop 400V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-92
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) delovna temperatura -65°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 1A Through Hole TO-92 Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 1A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 16.7A, 20A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L402DC
L402DC
Proizvajalci: Johanson Technology
Opis: 0402 S HI FREQ IND DESIGNER KIT
Na zalogi: 2161 pcs
Prenesi: L402DC.pdf
RFQ
L401E3RP
L401E3RP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92
Na zalogi: 118454 pcs
Prenesi: L401E3RP.pdf
RFQ
L401E8AP
L401E8AP
Prenesi: L401E8AP.pdf
L401E5
L401E5