L60S800.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L60S800.X
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 800A 600VAC CYLINDR
Podatkovni listi: L60S800.X.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 446 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L60S800.X
Številka dela L60S800.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 800A 600VAC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 446 pcs Podatkovni list L60S800.X.pdf
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 2.500" Dia x 3.032" L (63.50mm x 77.00mm)
Serija POWR-GARD® L60S Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Druga imena L60S 800
L60S800
delovna temperatura -
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 800A Razred -