L70S080.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L70S080.V
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 80A 700VAC/650VDC
Podatkovni listi: L70S080.V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L70S080.V
Številka dela L70S080.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 80A 700VAC/650VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1352 pcs Podatkovni list L70S080.V.pdf
Voltage Rating - DC 650V Voltage Rating - AC 700V
Velikost / dimenzija 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) Serija POWR-GARD® L70S
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena L70S 80
L70S080
L70S80
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 80A