LA070URD31LI0200
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LA070URD31LI0200
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE SQUARE 200A 700VAC RECT
Podatkovni listi: LA070URD31LI0200.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 290 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LA070URD31LI0200
Številka dela LA070URD31LI0200 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE SQUARE 200A 700VAC RECT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 290 pcs Podatkovni list LA070URD31LI0200.pdf
Voltage Rating - AC 700V Velikost / dimenzija 1.874" L x 2.008" W x 2.205" H (47.60mm x 51.00mm x 56.00mm)
Serija POWR-GARD® LA Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular, Blade
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 2.5
Vrsta varovalk Square Lastnosti -
Trenutna ocena 200A Razred -